| Acadeeeaa a întrebat:

De ce baietii cand sunt cu gasca lor ( de baieti) reactioneaza urat cand ii sunam?
Adica vorbesc asa in scarba parca si la mistouristraight face

Răspuns Câştigător
| AndyArtist a răspuns:

Raspunsul e foarte simplu. Fac asta pentru a se da mari in fata prietenilorwinking Ma rog... acum depinde si de cum se poarta iubitul tau cu tine in viata de zi cu zihappy Funda?big grin

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ca sa fie smecheri cred eu sa le demonstreze la amici ca nu sunt caini si asculta ordinele prietenelor.

| XK a răspuns:

Pt ca si voi faceti la felwinking!

| inteligenta a răspuns:

Sall, pentru ca asa sunt baietii (mai uraciosi),dar nu trebuie sa-i bagi in seama si noi fetele suntem la fel cand mergem in oras... si ne suna un baiat raspundem la fel, mai exact se dau mare, ei cred ca sunt smecheri daca vorbesc asa, dar de fapt nu este asa. Sunt baieti ce sa le faci?

Răspuns utilizator avertizat
| StaceyG a răspuns:

Pentru ca ei cred ca ceilalti baieti vor rade deel daca vorbeste frumos si plus ca uni vreau sa fie in centrul atentiei mereu deci daca vorbesti urat cu prietena lor li se pare interesant...

| Barbaraaa a răspuns:

Pentru ca nu vor sa se faca d rusine in fata celorlanti straight face

| CocoMexii a răspuns:

Vor sa se dea mari in fata celorlalti dar cand e cu una se poarta dragut cu ea big grin Ce vrei si tu! Doar e gasca de baieti laughing big grin

| Feliciann a răspuns:

Sa se dea si iei importanti dar lucrul asta il fac aia cu mintea in chiloti sa nu zic cu mintea in p...a

| ElisaMariaXX a răspuns:

Iti spun eu
Casa se dea mari in fata celorlalti baieti...
Imi dai fundita te rog?
Sau macar vot :* pup.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu vor sa para sensibili in fata celorlalti si prin felul in care vorbesc isi ascund sentimentele.

| Cristi07_3329 a răspuns:

De prosti...