| jessi12 a întrebat:

O prietena s-a despartit de iubitul ei doar pentru ca ea nu era pregatita pentru a face sex. straight face El nu a mai vrut sa astepte dupa ea, deoarece spunea ca a asteptat destul.ei avand an de relatie dar cu o multimeee de certuri si `despartiri`. Credeti ca e corecta decizia ei desparti?

11 răspunsuri:
| AdyAdeluş a răspuns:

Bună!
De ce nu ar fi corecta Decizia? Trebuia luată de mult timp dacă, în plus ca el vrea doar sex și mereu o bătea la cap cu ăsta mai și se certau și se despărțeau. Decizia a fost foarte corecta de ce nu? Dacă o lua mai din timp ar fi fost și mai bine. Dar maibine mai ttârziu, decât niciodată.
Sper ca te-am ajutat. Baftă!

| RAY a răspuns:

Pai daca ea nu a vrut desigur ca a luat decizia corecta

| neutrino a răspuns:

Fiecare dintre ei are dreptate.

| Alcyon a răspuns:

Da, e foarte corecta. Mai ales ca nici nu se intelegeau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi imaginez ce "relatie" de rahat a avut, cu certuri si despariti. au stat amundoi sa nu zica ca nu au "iubit/a", cum fac majoritatea.

| NameHarris a răspuns:

Dawinking

| sweetangels a răspuns:

Bineinteles. A dat dovada de maturitate. Ala era un ratat care credea ca o prosteste...nu i-a iesit.

| unknøwn a răspuns:

Da.
Mie tata mi-a zis de mic ca din maxim a 3-a intalnire daca nu pica, hai alta ca n-am timp de pierdut.
Deci da, pentru orice tipa reprimata sexual gasesc alte 5 care vor sa juiseze.

Răspuns utilizator avertizat
| LoseYourMind a răspuns:

Foarte corecta decizia! Daca nu stie sa o respecte si spui ca au existat si multe certuri e clar ca acolo nu e loc de iubire, doar orgoliu vorbestewinking Intr-adevar are si el dreptatea lui..ca totusi e un an si dorinta e mare.Dar conteaza si varsta sad

| jessi12 explică:

Scuzati greselile. Lipsesc unele cuvinte..sunt pe telefon si nu stiu de ce s-au sters thinking Sper sa intelegeti.