| KewZan a întrebat:

Hey buna TPU...eu am o problema mai complicata...cred ca sunt lesbi. Am fost impreuna cu o fata...acea fata arata cat de cat ca un baiat...a inceput sa imi placa si intr-o zi i-am spus ca o iubesc...dar nu era asa..imi placea ca arata ca un baiat. Si ea mi-a spus ca ma iubeste...asa ca am avut o relatie de noua luni...au fost cu certuri, despărțiți. Dar eu chiar am inceput sa o iubesc, o iubesc extrem de mult. Doar ca la un momendat m-am despartit eu de ea prima data... dupa noua luni in care numai ea făcuse asta. Dupa ce-am facut asta m-am inpacat din nou cu ea doar ca m-a lasat o zi întreaga sa astept. Imi spunea : Sti care este raspunsul doar ca o sa ți-l spun diseara. Ea și-a facut un grup de prieteni asa ca pe mine nu ma mai baga in seama, asa ca i-am trimis un mesaj ca ma desparți de ea, ea nici macar nu m-a intrebat de ce. Ne-am certat un pic si am terminat-o de tot dupa aia. Asa ca ea in doua zile si-a facut un iubit. Iubitul ala era mai mic de cat ea si mai slab. Asa ca seara i-am trimis un mesaj si am intrebat-o daca ma mai iubeste si a spus ca trebuie sa se gândească mult la asta. Asa ca am lasat-o sa se gândească, dar nu mi-a mai trimis mesaj. O colega a vrut sa imi faca un desen asa ca s-a bagat ea repede si mi-a facut un desen pe care scria : I Nedeea yaoi...Sau ceva de genul. Il am si acum.Ea se mai oprise odata in fata mea sa o bag in seama dar nu am bagat-o in seama. Credeți ca ea mai simte ceva pentru mine? Sau macar a simtit ceva? Nu vreau ca răspunsurile sa fie reci...sunt mai sensibila de felul meu...O iubesc extrem de mult si vreau iar sa fim impreuna, mereu imi zicea ca nu o sa ma părăsească niciodata...si eu chiar am crezut-o. Aaa...da...ea este satanista. Pentru mine nu conta...eu chiar o iubeam. Va rog sa imi răspundeți.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Copilarii! Trece odata cu varsta!
Te referi la iubire de parca ai trai intens, cand de fapt vorbesti doar de o simpla prietenie intre adolescente.

| XXNutellaOtakuXX a răspuns:

Ummm asta ar merita sa fie la Zappy

| Stefansurariu112 a răspuns:

Draga mea, este ceva copilaresc! Este imposibil sa iubesti o persoana si sa uiti in doua zile de ea si sa te bagi cu altcineva...deci ori nu a tinut la tine ori s-a bagat cu acel baiat pentru a uita de tine.