| Asasinnnn a întrebat:

o sa va pun o intrebare cam aiurea dar simt nevoia de ajutor. deci. Sunt clasa a 7a si imi place de o colega din clasa. care chiar ma baga in seama fara sa-i zic nimic laughing), ma alearga... si cand ma prinde incepe sa ma ciupeasca (in joaca normal ). Si nu stiu daca ma place. adevarul e ca la unele ore ma mai striga si imi face cu ochiu laughing straight face Cred cai place de alt cineva sad cum aflu daca ii place de mine sau de el dar fara rasp cu intreab-o si datea ca mie cami da o palma laughing funda cine ma ajuta va rog

Răspuns Câştigător
| doarEu001 a răspuns:

Probabil ca te placehee hee nu sti ca cine se tachineaza se place?winking poate ar trebui sa intrebi o prietena de a ei, care este mai apropiata sau de ce nu ii ceri sa fiti impreuna.ca banuiesc ca daca iti place de ea iti doresti asta.si pana la urma daca nu risti nu castigi, cine stie poate va acceptawinking

2 răspunsuri:
| BuddyBreakThough a răspuns:

Incearca sa vb cu o prietena a ei in care ea are incredere... poate acea fata reuseste sa afle ceva...succes happy

| yoingerasulAndreeadeeapwp a răspuns:

Ce dificil esti! mie de exemplu imi plac baietii care au curaj sa imi spuna ca ma plac! da...ai si tu dreptate poate nu te place! Cheama si tu niste prieteni inclusiv pe ea si jucati adevar sau provocare...de aici te descurci sigur.