| EdiT a întrebat:

am o intrebare : am o colega in clasa de care imi place dar faza este: cum sa fac sa ii spun, dar nu vreau sa fiu penibil dar nici sa nu o supar ( sa zic asa) sau macar sa aflu daca si ei ii place de mine. Cel mai bun rasp primeste fundita big grin

Răspuns Câştigător
| DarkWerewolf13 a răspuns:

Draga EdiT fii sincer si deschis deoarece fetelor nu le place sa fie mintite.si nu-i spune de fata cu altcineva deoarece se va simti putin jenata.si incearca sa fie cat mai scurt posibil, dar incarcat de emotie. dupa, intreab-o daca are vre un sentiment fat de tine.SUCCES

3 răspunsuri:
| DaftPunk a răspuns:

Faci rost de id ei si o intrebi de o tema sau altceva... daca ea continua sa vb cu tine inseamna ca si ei ii place de tine...Adik:
Tu:cf?
Ea:bine
Tu: poti sa imi dai si mie tama la mate(la orice materie)
Ea: da. uite pg 44/3, 5,2
Tu:mersi
Acum daca continua sa te intrebe cmz/cmf inseamna ca ii place...si daca continua sa vb mai intreab-o din astea si ii spui pe net...

| EdiT explică:

Vâas da la toti 3 fundite daca s-ar putea big grin

| aby_9933 a răspuns:

Salut pai scoateo la suc si spune-i ce simnti