| Evelyna_Eve_1999 a întrebat:

Buna TPU puppy dog eyes
Astazi l-am sunat pe iubi si era cu un prieten dea lui eu nu-l suport pe acel baiat phbbbbt radea si vorbea aiurea, eu m-am enervat si i-am inchis iubitului. Nu stiu dar ma simt aiurea incep sa-l urasc pe baiatul ala, nici cu iubi nu mai vreau sa vorbesc puppy dog eyes. Imi puteti da un sfat? puppy dog eyes Ce sa fac? :-

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar pentru ca nu te intelegi cu un prieten de-al iubitului tau, nu inseamna ca nu mai trebuie sa vorbesti cu el tongue Suna-l si spune-i ca nu erai intr-o stare buna si iti pare rau ca i-ai inchis...

6 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Sa nu te mai alinti atat

| grab a răspuns:

Tu vrei un sfat, sau vrei sa auzi ce iti place la ureche? happy

Raspunsul e ca trebuie sa il ignori pe uraciosul ala pe atata de tare cat sa iti ramana suficient timp sa i te dedici iubitului tau!

Daca prostache ala mai vrea sa vorbeasca pe fundal si iubitul tau pune pe locul intai atentia pentru ala ii inchizi si ii dai un mesaj in care ii spui ca tu nu esti robot de conferinta telefonica si sa te sune cand poate vorbi fara aplaudaci!

| Evelyna_Eve_1999 explică (pentru grab):

Ahamm big grin ehh iubi acum nu mai sta cu prietenii lui cand vb cu mine sau cand trebuie sa ne plimbam tongue imi acorda toata atentia miewinking

| grab a răspuns (pentru Evelyna_Eve_1999):

Care a fost metoda? happy

| Evelyna_Eve_1999 explică (pentru grab):

Ne iubim mai mult ca la inceput tongue