| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU, oare are ceva daca am luat pastila anticonceptională(Yasmin) mai repede cu 10 minute?

5 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Te incurajaz sa nu mai iei pastile de dupa, iti dai hormonal organismul peste cap si e mare pacat, daca ucid un ovul fecundat asta e crima inaintea lui Dumnezeu, acel copil te va intreba in viata deapoi de ce l - ai ucis.

| Sofer a răspuns:

Nu.

| Denisa0954 a răspuns:

Nu este nicio problema

| Adolf8 a răspuns:

Nu!

| Lauramee a răspuns:

Nuuu,nu este nicio problema, sa nu fie diferente mari de timp sau sa uiti si sa nu o iei deloc, atunci ar fi problema