| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema si chiar as vrea sa vad ce pareri aveti! Acum o saptamana si cateva zile am fost la cineva acasa si era un baiat pe care l-am cunoscut de mai demult happy ii super dragut si in seara aia ne-am sarutat si asa si de atunci pana in ziua de azi a intrat in fiecare zi pe mine, mi-a spus ca is foarte frumoasa etc dar problema ii ca din seara aia pana chiar azi nu a zis sa iesim deloclaughing)) si mi s-a mai intamplat asa cu el de cateva ori ne-am sarutat si dupa am vorbit mult timp si gata eu chiar as vrea sa am o relatie cu el.bun si acum doua zile a intrat un prieten pe mine si ii place de mine si mie mi se pare foarte draguut si el vrea sa iesim si asa si chiar mi-ar placea sa am o relatie cu el dar nu stiu ce sa fac eu ma gandesc la primul.dar si al doilea este dragut ..eu cred ca primul nu vrea o relatiesau nu stiu. Ce sa fac? sad

1 răspuns:
| OriginalSauNimic a răspuns:

Intreba-l daca vrea o relarie serioasa cu tine. Daca da sa o demonstreze. Daca nu il lasi si gata