| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU tongue. As vrea sa imi schimb look-ul. Adica vreau sa arat ca o tocilara ...stiu poate at spune ca sunt nebuna dar mie chiar imi place. aveti ceva poze cu niste fete care poarta ochelari, au breton drept si parul prins in coada de cal? Cam asa as vrea sa arat dar as vrea sa vad niste poze prima oara. Dau fundita :X:X:angryscuzatzi-mi categoria ) va multumesc

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Revelation a răspuns:

Uite'te la desene animate si vezi acolo tot ce iti trebuie laughing

| justme_3711 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0

http://www.google.ro/......tp?/imgres 225&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=728&vpy=294&dur=652&hovh=261&hovw=160&tx=74&ty=201&oei=WhlJTabcDM6Aswaa69CpDw&esq=5&page=2&ndsp=15&ved=1t:429, r:3, s:15&biw=1024&bih=677

| DoarUnCopil a răspuns:

Fara aparat dentar... vreau sa arat ca o tocilara draguta ^^ adica parul prins in coada de cal ochelari si breton... poze din astea vreau sad dar nu gasesc. daca gasiti voi.va multumesc :X:X

| puby a răspuns:

Daca vrei sa fi respinsa de toti baietii n-ai decat.