| ℓσνє a întrebat:

Buna TPU.
Pai am si eu o problema. Eu am iubit, dar imi place si de alt baiat sad. Am incercat sa ma abtin de la unele lucruri, dar nu mi-a iesit asa de bine. Si acel baiat ma place, si ieri seara i-am spus ca nu stiu cand ne mai putem vedea, ca eu o sa plec cateva saptamani in alta parte, si el a spus ca mai vorbim si a vrut sa ma sarute, dar eu m-am miscat putin si m-a pupat aproape de guralaughing. Il plac si pe iubitul meu evident, si nu stiu ce sa fac sad. Niste sfaturi va rog? Dau funda si fara raspunsuri rautacioase, desi stiu ca unii nu tineti cont de asta.
Multumesc anticipat happy!

11 răspunsuri:
| JoshuaNNN a răspuns:

Aiurea, dar din moment ce tu "il placi" pe amicul asta al tau putem trage o concluzie destul de usor: prietenul tau initial are niste lipsuri pe care tu le regasesti in cel de care iti place acum...Din moment ce ai ajuns sa placi a 2-a persoana(simultan), numai tu poti decide cu care sa ramai, tu stii ce simti, gandeste-te bine si fi sigura ca nu vei regreta.

| BlackPearl a răspuns:

Tu nu meriti sa ai prieten. cum sa il placi si pe altu in timp ce esti cu cineva?

| neutrino a răspuns:

Asa sunt unele persoane, au nevoie de mai multi iubiti in acelasi timp. Important este ca si ei sa aiba aceeasi libertate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ai 12 ani si deja ai atatea idile.Du-te inapoinla desene animate sau pune mana pe carte.(sfatul meu) happy

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Videoclipul asta ti se potriveste http://www.youtube.com/watch?v=JIE_gGMyItc

| ℓσνє explică:

Unii nu tin cont * pardon.

| Reginald a răspuns:

Esti de 2 lei, deci daca pui degetu' pe mine eu' vomit. Deci eu' nu dau 2 bani pe tine, prezenta ta imi strica chefu de viata. Vreau sa zic ca esti praf.

| Pufyllyk a răspuns:

Depinde si de cand esti cu iubitul tau. Eu am fost in aceeasi situatie ca tine si m-am combinat cu baiatul care il placeam si l-am lasat pe iubitu si. a ajuns sa fie urat adica iubitul sa ma urasca, iar baiatul de care imi placea a tinut relatia 4 luni si ne-am despartit in schimb cu celalalt aveam 3 ani. Acum depinde de situatie. Stiu ca nu te ajut spunand asta dar "ASCULTA-TI INIMA!". Pentru ca daca nu vei fi cu el vei regreta si daca vei fi vei regreta dupa celalalt. Oricum bafta sper sa faci ceea ce crezi ca e mai bine pentru tine!

| LuckySe7en a răspuns:

Draga mea, eu îţi spun decât atât:

Dacă iubeşti doi baieţi in acelaşi timp, alege-l pe al doilea.

De ce?

Pentru că dacă-l iubeai pe primul, nu exista al doileawinking

| Lovely09 a răspuns:

Buna. Poti sa-mi spui pe cine ai ales? Pentru ca nici eu nu stiu pe care să-l aleg.

| Nostim29 a răspuns:

Ce sa o mai intoarcem atat, din moment ce tu esti cu un baiat si iti place de altul inseamna ca nu ti asa de mult la actualul, asa ca gandeste-te pe cine iubesti cu adevarat, pentru ca doar iubirea adevarata conteaza nu doar frumusetea.