| anonim_4396 a întrebat:

Ma simt prost și o sa va zic și vouă, dar va rog sa nu veniți cu răspunsuri răutăcioase sau puteți dar nu stiu, încercați sa ma ajutați cu niște sfaturi va rog sad am comis-o rău de tot

Am 14 ani și aseară am dat un sleep over cu câțiva prieteni(în total 6), 2 băieți și 4 fete. Fetele de obicei se pupa între ele fără motiv si începusem sa jucam un joc cu o carte, mai exact trebuia sa stea toți jucătorii într-un cerc și sa țină buzele țuguiate pe carte cât timp pasează cartea următorului jucător și la cel care cade trebuie sa se pupe cu cel care urma. Din cei 2 băieți unul este iubitul meu și primele runde nu a vrut sa joace asa ca am jucat doar noi, a spus ca e ok, au picat cărți, m-am pupat cu fete și acel băiat dar vreau sa menționez faptul ca l-am întrebat de mai multe ori pe iubitul meu dacă pot și dacă o sa se supere și a zis ca e ok și ca nu o sa se supere asa ca am jucat corect și m-am pupat cu cel cu care trebuia. Toți ne ametisem pentru ca am dat câteva shot-uri și puțin Strongbow și dupa acele runde s-a băgat și iubitul meu, i-am zis ca nici eu nu ma supăr și chiar s-au nimerit runde la care trebuia sa se pupe cu acel băiat dar a fost ok, caterinca, râdeam, ne distram etc.

Am mai jucat jocuri gen adevăr sau provocare, am/n-am și alte câteva jocuri dar a mai fost un joc cu pupici și anume trebuia ca un jucător sa de lege la ochi și unul dintre ei sa îl pupe fără sa știe cine e iar el trebuia sa ghicească, și aici s-a băgat și iubitul meu iar la acel joc chiar ne-am pupat între noi toți, ba chiar de mai multe ori dar faza e ca eu am exagerat cu pupicii și m-am sărutat cu câteva fete, chiar și de față cu el pentru ca nu credeam ca o sa se supere adică doar nu îl înșelam cu fete și cea mai mare problema este ca l-am pupat pe celalalt băiat pe buze fără motiv, nu eram foarte beata adică realizam ce făceam dar habar nu am de ce l-am pupat fără motiv, ma obișnuisem sa ma pup cu fetele și na... M-am pupat cu fetele, l-am pupat pe băiatul ala și m-am pupat și cu celelalte fete și urma sa îl pup și pe iubitul meu dar el s-a ferit (nu-i era scârbă dar era nervos) și am observat ca nu e ok și mi-am dat seama de motivul pentru care era nervos și supărat.

Și iubitul meu îmi spusese ceva ce m-a deranjat chiar dacă probabil nu asta era intenția lui dar nu ăsta a fost motivul pentru care ma pupam cu ei doar ca după asta nu prea am mai stat cu el, la faza cu fetele nu s-a supărat pentru ca și el e conștient ca suntem doar prietene și nu o să-l înșel mai ales cu o fată dar el s-a supărat pentru faza cu băiatul ala. Azi mi-a trimis mesaj în care își cerea scuze pentru aseară pentru ca era nervos și nu vrea sa vorbească despre asta asa ca nu am insistat dar acum câteva minute mi-a trimis un mesaj și mi-a spus ca acum putem discuta, mi-a spus ca se enerva când ma vedea pe mine și acel băiat pupandu-ne chiar dacă era la jocuri, acolo acceptase dar când l-am pupat fără motiv chiar nu am scuze pentru asta, pur și simplu am făcut-o direct și nu știu de ce, probabil pentru ca ma pupam cu fetele, a urmat el, alte fete și dupa trebuia iubitul meu adica asta cred ca era intenția mea(sa ii pup pe toți) dar nu știu de ce l-am pupat pe băiatul ala.

I-am spus și iubitului meu ca într-adevăr a fost fără motiv și char nu știu de ce dar atunci a fost singura dată când l-am pupat fără motiv, în rest ne-am pupat doar la jocuri și nu doar noi 2, toti ne-am pupat între noi(până și iubitul meu s-a pupat cu aproape toți de acolo inclusiv băiatul ala). Chiar îmi pare rău și ma simt aiurea dar nu pot spune ca făceam alegerile prea corecte pentru ca eram sub influenta alcoolului, nu foarte mult dar eram și jur ca nu știu ce a fost în capul meu, eram conștientă ca o sa ne vadă dar nu m-am gândit și la faptul ca o sa se supere... Ce as putea sa fac în cazul ăsta? Chiar ma simt aiurea dar doar în cazul băiatului, la fete chiar nu s-a supărat dar de la faza cu băiatul cred ca încă e supărat și nu știu ce sa fac sad
Stiu, știu, sunt proasta dar jur ca nu știu de ce l-am pupat fără motiv

2 răspunsuri:
| NotNamed a răspuns:

Greseala nu e a lui sub nicio forma, este parerea mea. Adica cum vine asta? Stii ca urmeaza sa te angajezi într-un joc care are la baza sarutari cu fete si baieti, iar stiind chestia asta tu iti intrebi iubitul daca se supără daca te joci? Asta e onoarea ta de femeie si respectul pentru relatia ta? Foarte bine ca ti.a spus ca nu se supără la întrebare pentru ca merita sa vada ce ai de gand si culmea ca i.ai picat in plasa si te.ai înrolat fara nicio remiscare in jocul "amorului". Iti poti cere mii de scuze, poți indrepta lucrurile spunandu-i ca regreți si ca acum conștientizezi prostia giganta pe care ai comis.o si ca o sa te revansezi. Eu daca eram in locul lui imi pierdeam total increderea. Iar daca încredere nu exista relația devine toxica si se colapseaza.

| anonim_4396 explică (pentru NotNamed):

Mulțumesc. Am vorbit cu el și a spus ca nu e nimic și nu mai contează, se suparase mai tare la faza cu pupicul fără motiv la care spunea ca a fost de mai multe ori doar ca i-am zis ca dacă as fi băut atât de mult încât sa uit nu uitam doar faza cu "pupicii"(de care credea ca sunt mai mulți) dar asta doar la spusele unei fete care îl place și am vorbit și cu acea fata care mi-a spus lucruri diferite pe care i le-a spus lui și aparent i-am dat un pupic fără motiv și în rest la jocuri unde și el s-a implicat, nu din prima dar da, s-a băgat și el(încă nu apucasem sa ma pup cu el). Oricum tot ma simt iurea chiar dacă a zis ca e ok și și-a cerut scuze și el pentru ca a fost nesimțit(chestia pe care a spus-o care m-a deranjat și m-a făcut sa ma simt penibil).