| Chachi913 a întrebat:

Pe data de 19.11 mi-a venit menstruatia. Am luat prima pastila anticoncepțională a doua zi pe 20. Ieri (luni, 24.11) am avut un contact sexual protejat. Pastilele le iau de aproape o saptamana. De ex. azi este a 6-a zi cand iau. Intrebarea mea este... de cand începe protecția anticoncepționalelor?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Tu vrei să GHICIM ce fel de AC iei?

Precizează EXACT denumirea AC folosite, apoi îţi explic ce & cum...

Toate cele bune.

| Chachi913 explică:

Folosesc artirizia.

| bursuc001 a răspuns (pentru Chachi913):

Atunci când vrei să răspunzi unui user, TREBUIE să apeşi pe "Raspunde" aflat SUB răspunsul dat de userul respectiv, acolo ţi se va deschide o "casetă" ( de dialog ) în care-i scrii mesajul/răspunsul!

În acest mod, userul respectiv va primi o NOTIFICARE şi va ŞTI că i-ai trimis un răspuns.

În caz contrar, el NU ştie că cineva i-a răspuns la mesaj.

Acum am dat întâmplător peste întrebarea ta ( aceasta ) şi am observat că mi-ai răspuns ( incorect )!

Vezi detalii în răspunsul pe care ţi l-am dat la cealaltă întrebare...

O seară/noapte frumoasă.