| Carllla a întrebat:

Are efect apa oxigenata pentru parul de pe maini? Nu vreau sa ma epilez, desi nu suport parul'.sad

Răspuns Câştigător
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Da,ti-l decoloreaza dar nu din prima trebuie sa incerci de mai multe ori, nu se decoloreaza din prima. funda?

4 răspunsuri:
| chels95 a răspuns:

Ii deschide culoarea.

| seena8616 a răspuns:

Nu incerca asa ceva pentru ca ti se intareste parul de pe maini si e mai rau. mai bine incearca epilatorul. parul se va rari vizibil.

| Infernia a răspuns:

Aolo eu zic sa nu incerci pentru ca am impresia ca ti-l va face blondhee hee

| corina_1048 a răspuns:

Sti par pe palama
laughing