| anonim_4396 a întrebat:

peste ceva timp este ziua de nastere a iubitului i, problema este ca eu nu prea ma pricep sa fac canguri, as vrea daca se poate sa-mi dati cit mai multe idei daca se poate. PS el implineste 18 ani iar eu am 16, suntem impreuna de 1 an, si dupa cum va puteti da seama nu am bugetul prea mare, mersi mult la toti!

2 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Presupun că te refereai la cadouri...
Într-un an ai reușit totuși să-l cunoști, de anume crezi că s-ar bucura mai mult? Ce și-ar dori?
Ai zis și tu...ai o vârstă mai fragedă, nu ai parte de ceva serios neaparat, așa că te poți opri la câteva cadouri mai apropiate vouă...merge chiar și un ceas, un parfum bun, un tricou... ceva ce poate chiar are nevoie, nu neaparat să le poarte, ci să le și folosească!

| Cristiann25 a răspuns:

Vrei sa-i cumperi un cangur de ziua lui? "nu prea ma pricep sa fac canguri" ori te bate tastatura rau de tot! Cadou? Daca n-ai buget prea mare sa-i cumperi o pasarica macar i-o poti da pe a ta!