| Muppet a întrebat:

Dați-mi si mie niste idei de cadouri pentru iubitul meu. Se apropie ziua lui de naștere si nu prea am idee ce sa ii iau!? Mentionez ca împlinește 22 de ani și nu ma pricep la oferit cadouri deci apelez la voi. Ceva idei?

7 răspunsuri:
| xxdd a răspuns:

Bratara de argint.:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O operatie estetica laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite cateva sugestii www.zuum.ro/pagina.php?id=503

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da tu cati ani ai?

| cretzofolina a răspuns:

Pune o poza cu tine si cu el pe un cd sau un stick si du-te la cel mai apropiat PIM din oras, dupa care cumpara o rama frumoasa care crezi ca i-ar placea pune poza in ea impacheteaza si gata cadoulbig grin Dper ca ti-am fost de ajutor:*