| yourkittycat a întrebat:

Buna TPUhappy.peste putine zile este ziua unui fost iubit la care am tinut mult.vreau sa ii trimit un mesaj dragut care sa isi si dea seama ca vreau sa ne impacam.
ceva idei. orice:*

4 răspunsuri:
| Șurubelniță a răspuns:

Pai sincer, cel mai frumos cadou pe care i-l poti face este sa te intalnesti cu el pe motiv ca doresti sa-i urezi "la multi ani" si sa-i spui de intentiile tale.
Nu ai nimic de pierdut, sincer sa fiu, este mult mai bine sa spui lucrurilor pe nume decat sa dai mesaje cu subinteles. Poate ca el nu se prinde, atunci tu o sa crezi ca el nu te vrea si o sa fi tare suparata din cauza asta...
Nu crezi ca e mai bine sa faci ceea ce ti-am zis decat sa-i dai un mesaj cu subinteles? Eu zic ca da...

| SupradozaDeViise a răspuns:

Cel mai frumosc cadou ar fi sa nu il suni si el sa se gandeasca oare de ce nu suna.Sa ii faci in ciuda ca nu suni.Si dupa sa ii faci o surpriza sa te intalnesti cu el si sa ii zici la multi ani, si sa ii dai un mic pupic pe obraz, dar desigur trebuie sa ii cumperi si ceva cum ar fi un ceas. Sper ca te-am ajutat. Funda? :3

| diana26 a răspuns:

M-ai uitat? Ei bine, eu nu, de aceea iti zic la multi ani cu ocazia acestei zile speciale!

| Pysykutzza a răspuns:

Poti incepe cu La Multi Ani sanatate infine si sa termini cu mi-as fi dorit sa fiu langa tine in aceasta zi importanta dar nu numai in asta si in restul zilelor ceva siropos nu stiu...