| Giulia_2936 a întrebat:

Deci.Am fost cu un baiat cateva luni, el a fost primul meu prieten. L-am iubit foarte mult.Noi suntem din acelasi cartier.Adevaru e ca nu am reusit sa il uit, nici in ziua de azi... el acum are prietena, doar ca e o relatie virtuala, deci mi se pare o mare prostie(ma rog). Stiu ca m-a iubit, si ca sunt singura fata din viata lui dupa care a plans. m-a rugat de zeci de ori sa ne impacam, dar nu am mai acceptat, nu as mai fi niciodata cu un om fals(e un mincinos, nu face diferenta dintre adevar si minciunastraight face)In fine! Oricat a tinut la mine, nu se multumea doar cu una.Si am aflat ca atunci cand era cu mine, era si cu fata cu care este acum(iubita virtuala)deci in concluzie m-a inselat si nici macar nu mi-am dat seamastraight face! Si acum, se comporta oribil cu mine.desi stiu ca acolo undeva inca mai simte ceva pentru mine. M-am gandit asa, vreau sa ma razbun. Vreau sa-i propun sa fim din nou impreuna, probabil va zice da.si dupa o maxim o zi, mai bine zis dupa cateva ore sa ii zic ca a luat tseapa laughing sa il fac sa se simta exact cum ma simt eu acum, de cateva zilestraight face. Ma sustineti? Mersi pentru rabdare!happy

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pai nu are nici un rost sa faci asa pentru ca el poate sa rada de tine cu o simpla minciuna, bine e sa zici ca esti cu el si apoi ziua urmatoare stai cu un baiat si cand el vine sa te vada ii poti zice ca el e amantul tau atunci ii va cadea rau.

| lplostonyou a răspuns:

Esti un mic dracusor Giulia happy

| Lummy a răspuns:

Da, e de bine ce ai gandit.dar vezi sa nu ai si tu de suferit din faza asta.

| IAMsterdam a răspuns:

Trebuie sa ai mare grija cand ai de gand sa te joci cu sentimentele cuiva. Dupa parerea mea, indiferenta doare cel mai tare. Arata-i ce a pierdut, si nu incerca sa te razbuni. Razbunarea ii va alimenta orgoliul barbatesc. :*

| cabac a răspuns:

Da daca nu mai doresti sa ai ceva cu el.