| anonim_4396 a întrebat:

Poate problema mea o sa va para putin ciudata dar nu cred ca sunt prima sau ultima care pateste asta.
In fiecare dimineata cand merg la scoala,vad un tip,care vine cu acelasi tramvai cu care vin si eu.
Problema e ca,nu avem prieteni comuni,nici macar nu stiu cum il cheama si nu stiu de ce imi place de el,mult,adica nu mi s-a mai intamplat asta niciodata dar pana la urma nu eu aleg de cine sa imi placa, ci inima
Vreau sa vorbesc cu el si am nevoie de un pretext bun, nu stiu ce sa-i spun...nu imi spuneti sa il intreb cat e ora ca eu am ceas la mana si ar fi penibil laughing
De cate ori il vad, de atatea ori mi se inmoaie picioarele si chiar vreau sa ma bag in seama cu el, dar nu stiu cum si ce sa ii spun si nu ma pot duce la el sa ii spun ce simt ca poate ma crede ciudata
dau FUNDA! Multumesc :*

3 răspunsuri:
| eugem35 a răspuns:

Simplu, te duci la el si ii spui ca vrei sa il cunosti. incercare moarte n-are

| neutrino a răspuns:

Intreaba-l daca are bilet sau abonament...

| xallesdx a răspuns (pentru neutrino):

Nu sunt controlor :-s am doar 15 ani