| mihaibadea1997 a întrebat:

Pot sa spun m-a lovit sageata lui Cupidon!
Am o noua colega perfecta din toate punctele de vedere!
Blonda ochi albastri, timida. efectiv ma simt indragostit!
cand o vad parca imi uit cuvintele...nu mi sa mai intamplat pana acum.si e ciudat, ea fiind timida nu prea ajung la un rezultat.si va reamintesc! mi-a luat mintile!
ma puteti ajuta?:O3

2 răspunsuri:
| Roxanaღ a răspuns:

Incearca sa te aproprii de ea.Si cel mai important nu o speria. Invit-o la un suc sau ceva si incearca sa afli cat mai multe despre ea. Daca ii vei capata increderea se va deschid ein fata ta.
Sper ca ti-am fost de ajutor.
Multa bafta!

| Roxanaღ a răspuns:

Incearca sa te aproprii de ea.Si cel mai important nu o speria. Invit-o la un suc sau ceva si incearca sa afli cat mai multe despre ea. Daca ii vei capata increderea se va deschid ein fata ta.
Sper ca ti-am fost de ajutor.
Multa bafta!