| βǿβǿ a întrebat:

Buna TPU happy.
Poveste lunga:

Imi placuse de un tip si lui de mine, dar nu stiu ce se intamplase. cand tineam cel mai mult la el, el statea cu altelestraight face.
am vorbit cu cele mai bune prietene si mi-au spus ca nu ma merita. Ok, am inteles dar eu tot nu l'am uitat, dar el nici nu

ma baga in seamastraight face trecea pe langa mine de parca as fi aer.

nu stiu ce s-a intamplat cu el. inainte ma inbratisa si ma tinea de mana, era dragut cu mine.

insa, ieri, s-a intamplat ceva ciudat.

eram in curtea scolii, si m-au vazut baietii ca sunt afara si au venit sa ma spele cu zapada...
si cand a vazut baiatul acela a venit la mine si m-a ajutat sa ma ridic [eram ingropata in zapada laughing ] si le-a spus baietilor ca sa nu ma spele.
prietena mea vazuse totul. si s-a dus la cristi [baiatul de care va spusesem ] si l-a intrebat "acum o aperi. da cand tinea cel mai mult la tine tu stateai cu altele" ( cand am auzit ce ii spune am plecat de acolo. mi-a fost rusine).
P. S: nu stiu ce i-a mai spus prietena mea... dar a inteles ce trebuia.

cand s-a sunat. eu am mers in clasa si el a venit si m-a pupat pe frunte.
iar cand am mers acasa a vrut sa ma sarute dar s-au bagat colegii mei. straight face [au inceput sa dea cu bulgari de zapada]

Acum vreau si eu sa aflu de ce face asta cu mine? adica. vine si ma pupa. ma imbratiseaza. etc etc.
ii este mila de mine? sau poate simte ceva pentru mine?

Funda :*
P. S: sper ca nu v-am plictisithee hee

Răspuns Câştigător
| Deny1333 a răspuns:

Eu zic că te place şi nu cred că şi-a dat seama că te răneşte, iar prietena ta i-a "deschis ochii". Se prea poate ca acel pupic pe frunte să arate că-i pasă prea mult de tine şi nu vede doar un corp; altfel te-ar fi sărutat direct. Sincer, aşa-s băieţii. Se comportă mai distant… Şi sincer, şi eu mă comport la fel.hee hee
Deci, eu zic că ţine la tine şi chiar te merită. Împăcaţi-vă!
Baftă! kiss

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vrea sa demonstreze ca tine la tine dar nu te baza pe farmecele lui, poate vrea sa te prosteasca.

| InoTkd95 a răspuns:

Hmm. comportamentul lui este destul de ciudat. Poate a vrut sa iti arate ca il poti pierde imediat, fiind placut de fete si stand cu ele. Poate a vrut sa te uite ( cine stie din ce motiv ) dar cand a vazut ca esti bulgarita s-a dat de gol si a aratat ca inca ii place de tine. Eu cred ca cel mai bine ar fi sa incerci sa vorbesti chiar u cu el. Sa ii spui ca nu ii mai intelegi comportamentul, ca ai vrea sa aflii adevarul. Cred ca asa e mai bine happy Succes si pupici!:*

| pfff a răspuns:

Id-il meu popik44
vb pe mess... daca vrei, si eu sunt in aceeasi situatie

| alice_6172 a răspuns:

Asa am patit si eu cu un baiat... baietii (unii)sunt ciudati.
Poate ca acum ii place de tine si inainte te vedea doar ca pe o amica.De ce nu vrei sa vorbesti tu cu el cel mai bine decat sa asculti sfaturile oamenilor? Ai grija de tine si BAFTA:*:*:*...