| TaraXdd a întrebat:

kissPovestea incepe asa: la scoala imi place de un baiat, si lui de mine, dar faza este ca azi l-am vazut cum tinea in brate o colega, dar m-am facut ca nu vad si am plecat la baie.In alta pauza venise la mine si ma luase in brate.Eu ce sa mai cred?straight face Voi ce ati face? FUNDA celui mai bun sfat!

3 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

O imbratisare nu inseamna ceeace ai vrea tu! Asteapta si alte faze!

| Ammy93 a răspuns:

Ca ii place sa se distreze? Incearca sa vorbesti cu el, daca chiar vrei sa fi cu el.

| Hyourinmaru a răspuns:

Cred ca e un fustangiu