| TimmyKooL a întrebat:

Povestea mea incepe asa Era inceputul,anului scolar si aveam optional istorie. Si era o fata noua de la alta clasa cu care fac impreuna,E o fata draguta imi cam placee de ea. Eu nu i-am spus nimic si ea s-a bagat in vb cu mine cum ma cheama in ce clasa sunt etc. Vinerea asta am ajuns,la concluzia ca ma place deoarece am fost in fata clasei ei si l-am intrebat pe un coleg de al ei cum a fost testul la fizica. Si,dupa aceea acel baiat s-a dus,in clasa si a zis : Lilly te cheama Timmy a zis la misto ceea ce nu inteleg eu este de unde stie el de mine si de ea.Mie mai imi place de o colega de la mine din clasa este,frumosa este cea mai desteapta fata de la, noi imi place de, ea din clasa a III laughing eu sunt un elev mediu cu note intre 7-8-9-10. Aproape in fiecare zi vorbesc cu, ea pe facebook ii zic ca a iesit bine in poze.Dar ea nimic.Am uitat Lilly se baga mereu in seama cu mine adica ea e prima imi zice buna mai imi da cate o palma prietenste peste cap. Acum nu stiu pe cine sa aleg.Rog raspuns urgent dau funda. Apropo am 14 ani si sunt cls a VIII a Si pe cealalta fata o cheama Mary

5 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Mai bine alege colega cea noua deoarece daca iti place cu adevarat de prima nu te-ai mai fi "indragostit" de alta.
O zi buna!

| Orgolios a răspuns:

Nu alege frumuseatea, imi dau seama ca fata despre care zici ca iti place din cls a 3 nu are niciun sentiment dar I'ati inima-n dinti si spune-i lui Mary(presupun ca e cealalalta fata)ca iti place de ea ca vrei sa fii cu ea
NU ASTEPTA PANA E PREA TARZIU

| TimmyKooL explică (pentru Orgolios):

Fetei noi sau colegei mele?

| Tolea_Claudia-Daniela_1993 a răspuns (pentru TimmyKooL):

Colegei! happy

| Orgolios a răspuns:

Nu cea pe care o placi din cls a 3.