| Agachi a întrebat:

Bună ziua,

Are cineva programa de clasă la română a clasei a VIII-a, pentru următorul an școlar? Mulțumesc mult!

2 răspunsuri:
| Adriane a răspuns:

Mda am terminat a VIII-a
Si nu stiu sincer program dar pot vsa iti spun ce vei face mai exact.
La inceput veti face din manual lectii.Complementele si alea asta veti face in sem.I
In sem.II o sa faceti lectiile ramase din sem.I (daca au mai ramas) dupa care recapitulare pentru examen. Teste chestii. Funditu?

| Agachi explică (pentru Adriane):

Hmm, speram sa aflu mai mult deoarece o ruda de-a mea, profesoara, are nevoie de programa.