| akialexe123456789 a întrebat:

Buna TPU prietenele unei fete pe care o plac spun ca ea ma place E adevarat sau spun in batjocura

5 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

DE unde sa stim noi daca e adevarat ce spun niste oameni pe care nu-i cunoastem?

Intreab-o pe ea, doar ea stie adevarul sau observa-i comportamentul

| CristianAnonymous a răspuns:

Spune-i ce simti din suflet pentru ea si cerei sa iti spuna ea daca te place sau nu, spune-i ca nu te superi ce o sa iti zica si asa iti va zice succes happy

| Alexa_Alexya_1997 a răspuns:

Nu este batjocora dar mai sigur ar fi sa ii spui fetei personal ce simti pentru ea si dupa aia sa o intrebi pe ea daca simte acelasi lucru pentru tine happy succes

| lolipoooop a răspuns:

Mai bine vorbesti tu cu ea si te informezi, pentru ca noi nu avem de unde sa stim daca e adevarat sau e badjocurawinking

| Ionut_Alin_1995_CokF a răspuns:

Minciuni