Sa-i spun unei fete care are prieten ca o plac? (ne intelegem bine si uneori da impresia ca ma place)

6 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Te bagi in relatia lor aiurea....gandeste altfel, tu daca stateai cu ea si altul venea sa vomite sentimentele lui pentru ea cum te simteai?
eu sincer il calcam in piciore...

| neutrino a răspuns:

De ce sa-i spui?

| Emilian65 a răspuns:

Nu are rost sa-i spui asta, din moment ce ea are prieten.

| LoveSleep a răspuns:

Ai zis bine, ai impresia.
Și nu, nu-i spune.

| h3r a răspuns:

Nu ești sigur pe asta, până la urmă are prieten...
Vorbește cu ea ca până acum, dacă nu te pune la limită, dar nu-i spune.

| XxKidaaaxX a răspuns:

Daca tii la ea ar trebui sa ii spui, gandeste-te ca poate si ea te place si este cu acel tip doar ca sa te faca gelos. Se poate. Daca ii spui macar vei fi impacat cu gandul ca stie ca o placi. happy