| kkourtney a întrebat:

Prietenul meu cred ca va pleca aproape toata luna august in Germania sa-l vada pe tatal sau (care locuieste acolo). Sunt foarte fericita pentru el deoarece stiu ce mult inseamna pentru el sa petreaca timp cu tatal sau, insa imi va fi foarte dor de el si nu stiu ce sa fac sa nu ma mai gandesc la acest lucru.

Răspuns Câştigător
| Honeydew5 a răspuns:

Incearca sa iti umplii timpul cu alte activitati. si daca ai posibilitatea mai suna-l sau vb cu el pe messengerhappy. Sper ca te-am ajutat

4 răspunsuri:
| shanela a răspuns:

Asta e o problema asa mare? eii bine, stii eu nu ma mai vad cu prietenul meu 3 luni si nu mor...stiu..timpul trece greustraight face dar incearca sa iesi cu prietenii,sa te plimbi,sa te uiti la filem, cum iti petreceai timpul pana acum, pentru ca nu cred ca stateti non-stop unul langa altul, oricum se intoarce, dar cel mai bun lucru pe care il poti face e sa te gandesti la momentul intoarcerii luiwinking oriucum nu e prea mult timp, e doar o luna atatwinking gandeste -te la mine sunt 3 lunilaughing

| laptelaperfuzii01 a răspuns:

In ultimile zile mergi cu el in oras si faceti ceva dragut impreuna happy Gasesti tu ceva.

| AriannaAri a răspuns:

Nu mori o luna.

| renewingmoisture a răspuns:

Poti sa vb cu el pe mes prin mesaje si prin web se va intoarce repede satai linistita