| Ioana900 a întrebat:

Prima oara trebuie neaparat folosit prezervativul?

Răspuns Câştigător
| DouaPuncteD a răspuns:

Da. Prima oara trebuie folosit prezervativul. Nu cred ca ai vrea sa stai cu grija pana la menstra pentru ca poti ramane insarcinata si de la primul contact sexual. Bafta. Si folositi mereu prezervativul.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Feliciann a răspuns:

Daca vrei poti sa folosesti si o manusa de plastic tine mai mult la tavaleala si o poti folosi de mai multe ori

| DanielDaniel13 a răspuns:

Da mah foloseste prima data prezervativul e bine si pentru tine si pentru ea, mult mai sigur

| 20CMrecords_3284 a răspuns:

Nu cred dar prima data nu cred ca te poti tu controla foarte bine si poate iti dai drumu in ea fara sa mai apuci sa o scoti...si e naspa asalaughing daca ma intelegi...

| StrumfXxX a răspuns:

NU este obligatoriu! dar ai grja daca nu vrei sa ai un bebelush.