| adutzu95 a întrebat:

Salut a si eu o intrebare, prima oara cand faci sex trebuie sa folosesti prezervativul?

Răspuns Câştigător
| Vix999 a răspuns:

DA! Si nu numai prima data ci mereu!

5 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Nu.
Dumenzeu uraste contraceptia Geneza 38 versetul 9-10
http://www.youtube.com/watch?v=w06qLcbaZaw

| Zodiac a răspuns:

DA

| Elly7890 a răspuns:

Ai totusi 17 ani nu 13 de pui intrebari d'astea! normal ca trebuie folsit mereu asta daca nu vrei boli sau sa fii tatic!

| DarkShaddws a răspuns:

E normal...mai ales daca nu vrei sa devi tatic sau sa iei vreo boala.

| NuMaiConteaza1 a răspuns:

Normal pentru ca e la inceput si o sa te termini repede si atunci cand e senzatia mai mare pac...laughing) Hopa copilu.Asa ca ai grije!