| Danielicious a întrebat:

Problema mea este urmatoarea imi place d eun baiat din clasa care umbla cu mai multe fete (gen mai smecheras)si mi-a spus ca are o obsesie pentru mine! Acum ce ma sfatuiti? Cum sa-i atrag mai mult privirea? Oare e bine sa fiu cu el?(Am uitat sa mentionez ca el si mai bea din cand in cand)Eram odata la un pas sa fiu cu el dar am spus nu pentru ca prietena mea cea mai buna a fost cu el si ma gandeam ca ne vom strica prietenia de 6 ani pentru un baiat! Am procedat gresit? Astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Făgăraş a răspuns:

Daca iti place de el incearca sa il cuceresti mai ales daca el spune ca are o obsesie pentru tine! Insa ATENTIE! incearca sa vezi daca sentimentele lui pentru tine sunt catusi de cat adevarate sau doar o dorinta de te avea asa pentru palmaresul lui, mai ales ca el umbla cu multe fete! Daca sentimentul fata de tine e adevarat atunci poti fii cu el dar daca nu, nu are rost! si prietenia de 6 ani pentru in baiat sincer, desi sunt baiat, nu merita! Dar important este sa vezi ce simte cu adevarat el pentru tine ceva frumos sau inca o fata la palmares! succes

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Tu vorbeste cu prietena ta, ea a fost cu el, nu este acum, asa ca nu vad ce ar avea impotriva. DAR, spre binele tau, baiatul asta este un no-no, te va folosi doar si te va lasa, vrei tu asa ceva?
Ma rog, poate nu esti nici tu pentru relatiile lungi, treaba ta.

| paramore a răspuns:

Dar dk zice ca are o obesie pentru tine nu cred ca trebuie sa mai faci u ceva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare.:d imi place de un baiat de la mine din clasa.si o prietena l-a intrebat daca ii place de mine si a zis ca da. apoi a intrat dupa o saptamana. pe mess si a intrebat-o pe prietena mea daca m-as combina cu el.sincer nu stiu ce sa fac. adica el nu a mai zis nimic...

| mafiot a răspuns:

Da faza e ca i place sa fie inconjurat de fete, si nu pune suflet la nimic, fa si la fel o perioada si vezi cum reactioneaza o sa fi surprinsa