| ILkeCookies a întrebat:

Salut TPU

Am o problema cu fata care imi place
Oare am procedat gresit?
imi place foarte mult de ea si cand am jucat adevar si provocare,prietena ei cea mai buna (doamne dai creier ) m-a intrebat daca imi place de ea,si fata aceea era acolo si eu am zis ca da,amundoua au ras niste timp si eu eram ceva de gen poker face
Dupa ce au terminat,fata de care imi place nu a mai ras, dar a ramas cu un zambet mare pe fata si se uita incontinu la mine, si eu la ea

Dar eu cred ca am procedat gresit sa fac asa?
Astept raspunsuri
Mersi mult
fundita porocalie

Răspuns Câştigător
| dragonladyflame a răspuns:

Hei chill.nu cred ca ai procedat grsit.ele au facut gresit ca au ras.dar daca ea a continuat sa zambeasca si sa se uite la tine, pai amice ai sanse.zic asta pentru ca sunt fata si mai stiu si eu de astea smug baftawinking

4 răspunsuri:
| Said16 a răspuns:

Poate nu zambea o "pocnea" rasul si ti se parea ca zambea thinking
sanse existawinking

| Annessa a răspuns:

Bai ce intrebare idioata!
categoric te place ori nu vezi tu bine. trebuie sa fii orb sa nu-ti dai seama

| Robert8764 a răspuns:

Trebuia sa te sui pe ea si sa-i dai bicerolling on the floor
te place ma

| AlleLoveGreen a răspuns:

Eu cred ca te placehee hee