| AlecsaandrraStyles a întrebat:

Deci,long story. De ceva zile am cunoscut un baiat care are 17 ani. Eram cu prietena mea cea mai buna cand ne-am cunoscut si baiatul respectiv vroia sa fie cu prietena mea cea mai buna doar ca ea nu a vrut si deci nu s-a legat nimic intre ei. Apoi am inceput sa ies cu el pe-afara. Ne-am cunoscut mai bine si nah ..era chiar dragut ma lua in brate, ma pupa pe obraz..numai ca el era cu o fata de 16 ani - eu am 14 ani si ceva- ..si aseara am primit un mesaj de la el in care mi-a spus ca s-a despartit de fata respectiva si ca este al meu de acum.
Precizez caa baiatul asta e un fel de smecheras,adica umbla cu o multime de fete. Mie imi place de el,dar cum ar trebui sa procedez? Adica s-ar merita sa fiu cu el sau nu?
Multumesc, funda pentru cel mai bun raspuns si vot pentru celalate raspunsuri :*!

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Deschide-ţi ochii, eşti doar o roată de rezervă pentru el! Dacă ţi-a trimis un mesaj în care te-a anunţat că s-a despărţit de fosta lui iubită, iar acum este al tău, îţi dai seama că te-a luat drept încă o fraieră care este topită după el.
Sfatul meu este să îl ignori.

8 răspunsuri:
| GuessWho a răspuns:

Vrea doar distractie.
Baietii care ies dintr-o relatie si cauta imediat alta, nu vor vrea nimic serios niciodata.
ai grija cu el. ai putea incerca sa mai iesi cu el si sa-l intrebi ce intentii are cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici depinde doar de tine.Il poti cuminti pe smecherasul asta.
Daca chiar vrei sa formezi un cuplu cu el, fii atenta si nu ii permite sa faca lucruri care v-ar putea strica relatia.Impune-te si nu-l lasa sa te manevreze cum vrea.
Nu pune suflet inainte sa stii ca intr-adevar merita, ca tine la tine. Daca te avanti asa rapid intr-o relatie, e posibil sa ai de suferit, tinad cont ca nu e tare cumintel.

Poti incerca. In fond, nu pierzi nimic.

| maychanges a răspuns:

Pai pare genul care nici nu s-a despartit de iubita bine si cauta alta relatie doar ca sa aiba una.Eu nu as iesi cu el.

| BellaBlack a răspuns:

O sa stea cu tine ceva timp si cand o sa vada alta fata care ii face ochi dulci, te lasa si ii va spune"sunt al tau de acum".Iti pierzi timpul cu el si vei avea de suferit.

| ramonici90 a răspuns:

Ti-ai dat singura raspunsul la intrebarea asta : "baiatul asta e un fel de smecheras ". Daca tu accepti ca el sa umble cu tine si cu multe altele pe langa tine e problema ta, dar daca vrei o relatie serioasa, cauta in alta parte, nu e persoana potrivita. Nu merita sa iti bati capul cu astfel de persoane care te vor face sa suferi intr-un final.

| MCB2000 a răspuns:

Fa ce.ti spune inima :*

| AndraCdz a răspuns:

Na' eu cred ca ar trebui sa fii mai atenta cu el. Daca il placi, accepta sa fii cu el, dar cum am mai răspuns si la alta întrebare de genul asta cred ca e cazul sa fii cu ochii pe el. Daca din primele zile iti da semne mai "erotice" adică daca te pipaie sau saruta mai pasional cred ca e cazul sa impui distanță. Fii rece cu el si daca tot va accepta sa fiti împreuna înseamnă ca el chiar de place. Chiar nu știu ce sa spun, ma gândesc pe o parte ca te vrea ca esti mai mică si "nefolosita ", știi tu la ce ma refer. Dar pe alta parte ma gândesc ca el chiar te place si vrea sa încerce o relație cu tine pentru ca nu esti ca celelalte. Daca ai mai multe întrebări id-ul meu este sweetylittle. Funda?

| AlecsaandrraStyles explică (pentru AndraCdz):

Pai pana acum nu a incercat ceva ''erotic'', doar imbratisari si pupat pe obraz, dar multumesc pentru raspunsss! :*