| ildyko a întrebat:

Am facut sex cu prietenul meu el a ejaculat in mine peste 2 zile mi-a venit mestruatie am avut doar 1 zi de sangerari si mi-am facut testul de sarcina mi-a aparut 3 liniute. Imi este rau de la mirosul de cafea am stare de voma. exista posibilitatea ca am ramas insarcinata?

Răspuns Câştigător
| maxQ a răspuns:

3 Liniute inseamna ca ori testul nu era in termenul sau de valabilitate ori nu ai procedat corect.Si da normal ca este posibil, chiar foarte posibil sa fi ramas insarcinata... Tu nu te-ai gandit sa iei anticonceptionale? Si parerea mea ca esti... DAR SA NU AVORTEZI DACA ESTI INSARCINATA!

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Testul cu 3 liniute ori a fost expirat, ori l-ai facut gresit. E o mare posibilitate sa fii insarcinata si ca sa confirmi, ia-ti un test de sarcina si fa-l conform prospectului, din urina de dimineata. Apoi du-te neaparat la ginecolog.

mlm
| mlm a răspuns:

Din pacate trebuia sa ai doua liniute nu 3, mai repeta o data testul cu siguranta l-ai gresit.

| Farcas a răspuns:

Da.cred ca esti insarcinata.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Repeta testul pentru siguranta, e posibil sa fii insarcinata...

daniela
| daniela a răspuns:

Draga mea riscurile sexului neprotejat. Cred ca trebuie sa te duci la un ginecolog. Da cred ca esti insarcinata

| albastrel a răspuns:

Sincer...cam da! exista o mare posibl de a fi ramas insarcinata...mai bine repede testul...acele 3 liniute rezulta ca testul nu a fost bunwinking

| antonelk a răspuns:

Mai repeta o data testulwinking

| madyyy18 a răspuns:

Pana la urma esti sau nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O intrebare standard.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3 liniute? nu am mai auzit asa ceva.mai bine repeti testul, nu cred ca a fost bun. dar oricum ar fi, atat timp cat nu te-ai protejat ai sanse mari sa fii insarcinata.