| Mirandina a întrebat:

Probleme cu erectia (ajutati-ma va rog cu un sfat ce-i care au trecut prin asta, am o relatie cu iubitul meu de 2 ani, si facem dragoste de jumate de an si acum saptamana asta isi pierde din erectie, nu este in putere de a duce un act sexual, este si el in soc nu i sa mai intimplat lui asa ceva niciodata si vrea foarte mult sa faca sex dar nu poate si sperma la ejaculuare e alt fel ce ar putea fi va rog frumos ajutatine

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De medic nu a auzit?

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Ingerii cu flori in mana impodobesc mandra cununa

| RAY a răspuns:

Sa se duca la doctor, sa nu se masturbeze asa mult, se poate masturba inainte de sex ca dureaza mai mult

| neutrino a răspuns:

Mai ajuta-l si tu si daca tot nu va functiona, trimite-l la medic.