| anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti si mie cum isi poate da seama o fata ca un baiat o place?( ca iubita)DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Pai ii da atentie mai multa decat celorlalte fete.
II zambeste!
II face complimente!
O ''atinge'' din greseala!
Vrea sa petreaca cat mai mult timp cu ea.
Cam astea sunt semnele!
Succes!

4 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Greu, complicat, trebuie teoreme, calcule, fizica nucleara, matematica cuantica, nu-i asa simplu cum crezi tu. mai creste putin

| grab a răspuns:

Ca umbla ca un catelus dupa ea si cand e in preajma ei nu prea mai are atentie pentru altceva sau altcineva.

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Daca nu isi da seama singura, n-are rost o relatie cu baiatul acela.

| LiVeeee a răspuns:

Buna, pai prin simplu fapt ca baiatul vrea sa fie tot mai prezent in viata ei si se comporta mai diferit cu ea fata de alte fete.