| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU puteti sa-mi spuneti din experenta voastra semnele pe care ti le da o fata cind te place.(Funda)

Răspuns Câştigător
| ACEofCARDS4 a răspuns:

Se aranjeaza mai special ca de obicei, cand te vede iti zambeste mereu si isi schimba comportamentul afisat in fata celorlalte persoane, incearca sa gaseasca cele mai banale subiecte de discutie, pune pe altii sa o laude (aici trebuie sa fii atent), iti face complimente intr-un mod subtil, se joaca cu parul in preajma ta si probabil cel mai evident si mai comun semn este RASUL EI LA APROAPE ORICE SPUI TU.Indiferent ca gluma ta e de bun augur sau nu ea va rade ca sa te faca sa te simti bine. Sper ca ti-am fost de ajutor! happy

4 răspunsuri:
| Vampir007 a răspuns:

Nu poti sa te iei dupa un reper, nu exista stas pentru asa ceva pur si simplu simti tu asta, si daca iti pui multe intrebari s-ar putea ca fata sa isi schimbe optiunile si sa pierzi acel loc special pe care ti-l ofera langa ea.

| TFD8899 a răspuns:

FringedLlama, cel mai bun raspuns care l-am vazut pana acum laughing))

| FringedLlama a răspuns:

Intra prin efractie la tine acasa sa iti faca clatite cu sirop si sa ti-o suga

| miruna1yuuki a răspuns:

Poate sa iti dea semne subtile precum : zambitul, sau pur si simplu e atenta la tine, se uita indelung uneori. Se foieste cand e langa tine si iti spune uneori : imi place sa stau cu tine, sau te invita subtil la o iesire (daca e timida, atunci la o iesire cu mai multi.) Depinde de fata! Unele se joaca cu parul, altele pur si simplu arunca o privire cu coltul ochiului spre tine. Unele sunt greu de citit! Sper ca a fost de folos happy