| maria_7379 a întrebat:

putin ajutor va rog... Deci ieri mi-am instalat pou pe telefon si azi dimineata nu stiu ce avea asa ce l-am sters adica dezinstalat dar acum cand il caut pe magazin play nu merge si nu il gasesc. ma puteti ajuta? Imi place mult pou... SCUZATI categoria

4 răspunsuri:
| Sebastian1996 a răspuns:

Uite, il descarci de aici si il pui pe telefon, il cauti pe card si il instalezi.
http://www. 4sha
red.com/android/YATbCyWo/Pou_v1317.htm

| maria_7379 explică (pentru Sebastian1996):

Am incercat si nu merge...

| Sebastian1996 a răspuns (pentru maria_7379):

Naspa. cauta in Setari>aplicati>toate> daca gasesi ceva ce contine cuvantul pou il stergi.

| maria_7379 explică (pentru Sebastian1996):

Dar daca dezinstalez magazin google play si il instalez la loc oare o merge?