| Tentacle111 a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu Samsung Galaxy S II Plus.Mi-am instalat o aplicatie cu Battery Saver(cred ca de la Ks nu stiu cum), iar dupa ce am dezinstalat-o nu mai imi merge netul. Youtube si Google nu mi se incarca, doar Magazin Play si Tubemate.De ce? Cum pot sa rezolv fara sa imi dau restart la telefon? Urgent + Funda!

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi încerca să faci "factory reset" ( revenire la setări de fabrică ) din Meniul telefonului, sau "hard reset" cu metodele explicate la linkul :
http://www.tsar3000.com/....../index.php

ATENŢIE : prin factory reset se ŞTERG toate datele personalizate ( agendă/contacte, aplicaţii/jocuri, parole, etc. ) instalate/modificate după ieşirea din fabrică...

Sau, duci telefonul la un Service.

Toate cele bune.