| Denis6688 a întrebat:

revin cu o intrebare care starneste multe controverse pentru baietii din ziua de astazi, multi se plang ca nu au o prietena ca duc lipsa de afectiune etc., vreau sa ii lamuresc cat si pe mine cat si pe ei ca niciodata nu am inteles de ce toate adolescentele sunt curve.
Chiar asa mult le place sa duca o viata desfranata inca de mici?
Cel mai bun raspuns evident primeste funda.

89 răspunsuri:
| Easyitidauslap a răspuns:

Salut

Țin să iti menționez că sunt imparțial si nu sunt de partea nimanui, mai ales că intrebarea ta din punctul meu de vedere personal este 50% adevarat.Stai să-ti explic!

In primul rand, nu toate adolescentele sunt curve, deoarece eu cred că tu nu ai folosit un cuvant mai concret si mai corect.Eu cred că vrei să spui ca fetele astea au "figuri de panarame" invate de la fetele mai mari care fac parte din respectivul anturaj.Intr-adevar sunt si fete din astea deoarece am si eu in clasa asa ceva,crezi că nu?
De ex să-ti zic ca să nu spuneți ca vorbesc ampulea,o fata din clasa mea are o poza de profil pe insta cu un sfarc care este cenzurat,si poza este adevarata,mai exact n-a fost postata ci pusă de profil ca să nu se vada mai aproape, plus că mai era o fata din clasa care trimitea snap la un baiat mai mare cu fundul ei *Nu a fost dezbracata, ci era in niste blugi, si restul corpului nu s-a vazut*.Iti inteleg frustrarea deoarece asa sunt generatiile, dar bro, nu sunt curve, pana acolo e departe.Eu cred că vrei să spui că isi dau niste aere de femei independente care fac cele trece prin minte, dar să spui că ele sunt curve e total gresit.Stiu că generatiile trecute erau mai mature, si acum absolut toate s-au taiat de pe lista.Din punctul meu de vedere ar trebui să ștergi intrebarea ca să nu mai fii jignit.Restul persoanelor care imi cititi intrebarea nu inseamnă că ii țin aparare, ba chiar sunt impartial, pentru că am menționat că nu poti spune că toate adolescentele sunt curve deoarece nu si-ar mai face prezenta prin scoala din moment ce raman gravide laughing *am glumit*.Bro iti recomand să stai puțin in tușă și sa te mai gandesti ce spui, pentru că recunosc că ai avut si puțină dreptate deoarece si la mine in clasa sunt *acele figuri* dar in niciun caz că ar fi parasute/curve!

S-aveți o zi frumoasă!

Răspuns utilizator avertizat
| Easyitidauslap a răspuns (pentru Denis6688):

Eu inteleg ce vrei să spui, doar că eu nu le pot numii curve deoarece nu si-au tras-o cu cineva, dar cine stie poate pe viitor se mai schimba lucrurile laughing

Salut!

Răspuns utilizator avertizat