| Lola_5868 a întrebat:

Sa zicem ca va place muultb de un coleg, este ca si fratele vostru, ati aflat ca va place si el si ca poate urmeaza sa va intrebe daca vreti sa fiti impreuna cu el.Este mai mic decat voi si mai multe colege si colegi, ar comenta si var tot chinui sa zic asa...ca sunteti cu el, daca ati fi.Ati zice da sau nu, daca v-ar intreba?

1 răspuns:
| OnlyGirl a răspuns:

Daca as fii in locul tau as spune da...nu conteaza parerea celorlalti daca voi va iubiti si chiar tineti unul la altul...succes