| TechnoCocktail a întrebat:

Deci, voua vi se pare ciudat sa fiti impreuna cu o colega? Sunt a 9-a si unei colege ii place de mine. i-a zis pr meu ca daca as intreba-o ar zice da.Cum ar trebui sa ii zic ca si eu vreau?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineața.
Și ce este așa ciudat?
Vorbește deschis cu ea, și încearcă să îi zici printr-un mod diplomat că tu ai dori să fiți împreună (dar în așa fel încât să nu-și dea seama că ți-a spus prietenul).
Dacă schimbă subiectul, roagă-l pe prietenul tău să îi spună că tu dorești demult acest lucru, însă nu ai avut curajul să spui deoarece ai crezut că ea nu va accepta.
Sunt sigură că va lăsa rușinea la o parte, și-ți va spune într-un fel că vrea să fiți împreună!
Baftă!