| catalina_1418 a întrebat:

Hey:*am si eu nevoie de sfatul vostru, in urmatoarea problema:imi place de un coleg de clasa de 5 luni si nu am avut curaj sa ii spun si am pus o colega de-a mea sa ii spuna ca il plac.Aceasta i-a zis si mi-a spus ca ia raspuns ca cica ar avea prietenastraight face, dar eu nu prea cred ca nu da de banuit ca ar avea. Am gresit ca am pus-o pe colega mea sa il intrebe pentru ca pe urma am aflat ca el nu prea o place, adica cum se comporta si cum vorbeste. Cert este ca nu pot fi cu nimeni pentru ca imi place de el.Am inceput sa plec acasa si cu colegii cu care mai pleaca el, si ma bag in seama cu el si ma uit la el.In ore ma mai uit la el si el la mine dar nu zambeste la mine.In seara asta venind spre casa impreuna cu ceilalti colegi in afara de el ca el coborase la o alta statie, m-au intrebat ca ce se intampla cu mine cand sunt in prezenta lui, sunt schimbata si mi-am facut curaj si le-am zis si lor care e situatia, in ei am mai multa incredere decat am avut in colega aia.Problema este cum sa ii spun ca imi place de el? Cum as putea formula sau cum i-as putea da de inteles ca il plac? Ca m-am hotarat si vreau sa ii spun pana nu e prea tarziu.Am nevoie sfaturile voastre:X

Răspuns Câştigător
| cuteandfunny a răspuns:

Pai fa-te ca si tu cobori la aceeasi statie si asa il opresti si ii spui sa nu mai fie nimeni de la tine din clasa doar voi doi sa vezi ca o sa mearga succes happy