| AlexanderR97 a întrebat:

Salut.Inainte sa cititi asigurati-va ca nu dati comentarii tampite. Astazi am vrut sa pun 2 colegi impreuna si fata este o foarte mare curva. Ii dadeam lectii de "anatomie" colegului pe curva(colega) si ii aratam cum sa ii puna mana pe fund etc.Eu am fost cu majoritatea colegelor din clasa si ma cheama Alex, sunt clasa a VIII a. Am pipait mai multe colege etc dar nu le-a deranjat. O colega care sustine ca nu ma place m-a pupat de 2 ori pe buze, dar na, copilareste. I-am pus mana pe fund etc. Azi la faza cu lectia de anatomie... nu stiu, dintr-o data a facut-o un coleg scarba, ii placea, se distra, si, i-am zis in gluma : Ai sa faci plangere, ai sa dai in judecata firma mea? Si a zis "Da, doamnei diriginta ". Mda, daca chiar ii zice, singura mea sansa sa fiu linistit este sa mor. In urmatoarea ora o colega, pr ff buna cu curva, m-a intrebat daca sunt fericit ( nu stiu daca era legat de faza cu paratu) dupa aceea am intrebat-o ce are cu mine pe curva, a raspuns prietena ei, zicandu-mi ca e suparata pentru ca i-am facut acelasi lucru ca ei. Daca ii zice dirigintei, am incurcat-o si ar trebui sa schimb scoala, tot. Tin cont sa zic ca am note f mari si mi-e frica ca o sa ma incurce incidentu-l daca este aflat. Numai Dumnezeu ma mai poate scapa din incurcatura asta, Ce ma sfatuiti sa fac? Poate daca o imbunez pe curva, tin cont sa zic ca se milogeste sa fim impreuna. Multumesc daca ati citit si imi pare rau ca v-am ocupat din timpul vostru liber. Numai bine!

3 răspunsuri:
| DemonvsAngel a răspuns:

Frate cam naspa situatia! Eu zic asa incearca sa ii spui fete-i ca iti pare rau si etc si ia-o cu frumuselul si spune-i ca tu ai fost atras de ea si ca nu ai gandit.(Minte fa ceva ) Joaca cu aceleasi carti! La mine a fost acelasi lucru (numai ca in locul tau era unul tot de a opta si in loc de curva ta era a lui) Si tipu disperat ca una de a sasea o sa il faca de ras a incercat sa o imbuneze sa o linguseasca si nu a mers! Asa ca a apelat la amicii lui (mai exact la mine ca aia se crede mare si tare ca are niste bile de pincpong ca sani )si m-am dus si i-am zis ca daca zice ceva de ala si el si eu vom zice ca ea a fost de acord si ca ea la provocat si ca e vina ei ca nu a opus rezistenta si asa am linistit-o asa! Si acum sa zic eu sunt Iadul curvelor de la noi ca ma stiu de frica ca le extermin! Sunt Alex( Alexandra)

| YoanaDeee a răspuns:

Cere-i scuze fetei si spune-i sa nu te parasca..sau spune-i ca ii oferi o noapte de sex nebun. daca tot e curva

| MissCh_Christianna_1989 a răspuns:

Deci? i-a spus dirigintei, sau ai scapat? big grin