| Trinitas a întrebat:

Buna, TPU! Saptamana trecuta mi s-a intamplat ceva oribil si as dori sa ma sfatuiti ce sa fac.
Am 10 ani si eram cu iubi, care are 19, acasa. Bunica plecase la piata si el a inceput sa-mi bage mana in pantaloni, sa ma pupe etc. La un moment dat eram amandoi dezbracati, cand, vine bunica. Tipa, scapa cumparaturile pe jos. Pana la urma isi revine, eu ma asteptam sa o sune pe mama, sa ma pedepseasca si altele de genul. Cand colo, bunica se dezbraca si se pune sa-i-o suga lu' iubi.
Acum sunt foarte trista. M-a parasit iubi pentru cine credeti? Bunica. Nu mai stiu ce sa fac, sunt suparata si plang mai tot timpul. Am incercat sa ma si sinucid. Ce ma sfatuiti sa fac?

22 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asta parca e tip milf cu o batrana care ii suge belengherul la un tip dar probe nu sunt ca sa fie fapt real.

| Đϋffγ a răspuns:

Ha ha ha ce gluma buna rolling on the floor
eu una nu te cred

| inger02 a răspuns:

Ha ha ha sa fim seriosi cred ca e un film porno nu se poate intampla asa ceva in realitate deci buna gluma laughing

| anka89 a răspuns:

Ce o fi in capul bunicii nu te intrebi? astea nu sunt lucruri normale in ce familie cresti.de ce nu vb cu mama ta.si la urma urmei nu cumva esti prea mica sa te culci de pe acum cu un baiat? mai gandeste-te! si in sfarsit tu ai doar 10 zece iti dai seama ca nu ii singurul baiat care EXISTA? asteapta sa mai cresti un pic si nu plange de pe acum pe boul ala si pe bunicata pentru nu esti u de vine ca ea ii curva.o sa te saturi de baieti si de plans pentru ei asa ca nu incepe de pe acumwinking

| Papusik a răspuns:

Ai cam multa imaginatie :p.

| sylar2007 a răspuns:

Mama ta e mandra de tine nu? nu ai pic te creier

| xXx_6966 a răspuns:

Tu ai 10 si iubitul tau 19? Ma kopile... pune mana pe karte...

| dariaelena a răspuns:

Super glumalaughinglaughing

| Merry24 a răspuns:

Ce film e asta...babele fug de penis de parca l-ar vedea pe al cu coarne...mare gluma

| LaLaLea a răspuns:

Aiurea...defapt e oarecum posibil, dar faza ca bunica ta ia supto.cam imposibil

Răspuns utilizator avertizat
| SuperNovaaaaa a răspuns:

I`a ursuletul si treci la actiune. Iubi al tau o sa moara de invidie.

| foreverуσυηg a răspuns:

Pacat, pacat. Eu zic sa il iei pe bunicu' lu' iubi si sa te pui pe treaba.winking

| ReiVaN a răspuns:

Cand am citit primele cuvinte vroiam sa te omor angry!

Răspuns utilizator avertizat
| princess a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa iti faci un control la cap big grin laughing) seriously!

| greeneyesforever25 a răspuns:

Do you have a low IQ.

| danutz24 a răspuns:

Doamne alta cu intrebari cretine...macar de era pusa la T/A mai ziceai.

| ThePoet a răspuns:

Am vazut si eu filmul.

| bogo93 a răspuns:

Ce copii...

| ioana02 a răspuns:

ce gluma buna...:]]]

| cici997 a răspuns:

Nu-mi vine sa cred ce curvaesti tu sibunica ta la fel