| Love4Free a întrebat:

Am o intrebare si vreau sa dati raspunsuri cat mai sincere si nu la misto! Am un prieten gay mai mare ca mine cu 2 ani eu am 14 si el 16 si 2-3 luni. Eram o data la mine si plecase mama si tata si a inceput sa ma mangaie pe penis sa ma atinga usor [eu stiind ca el este gay] si m-a deschis la pantaloni eu m-am excitat si a inceput sa mi-o suga [ scuzati expresia ] si mi-am dat drumu. Lucrul acesta sa repetat de 2ori. Eu nu sunt atras de el e prietenul meu, mie imi plac fetele am iubita..Acum credeti ca sunt gay? Si credeti ca ai mai trebuii sa o fac cu el? decat atat sa o... nu altceva, pentru ca l-as respinge. Cand face asta nu pot sa zic ca nu imi place, ma excit foarte tare. Ce credeti ca ar trebui sa fac?

26 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

În mod normal unui tip care îi plac doar fetele nu are erecție când un tip îi deschide pantalonii, deci ar trebui să ai un semn de întrebare.

| EvangelineDS a răspuns:

Probabil esti bisexual. Uita incidentu', probabil pentru prietenul tau a fost doar o mica aventura...

| XxBlueRosexX a răspuns:

Din ce am ineles eu poate incepi sa fi bisexual, si nu e o rusine dar esti cam tinerel pentru asa ceva... uite sfatul meu data viitoare cand mai vine la tine spune-i ca inca nu esti matur pentru chestile aste, din moment ce e diferenta de ani el are alte idei si tu altele spune-i doar ca nu mai vrei si sa ramana prietenia care ati avut-o pana acum. Dar daca chiar iti place ce face el poti continua, oricum eu nu sunt nimeni sa iti interzic chestia asta, fa cum crezi ca e mai bine.winking

| adrykiba a răspuns:

Daca iti plac si fetele inseamna ca esti bisexual si nu gay, si totusi ce este rau in a fi diferit?
Daca iti place continua daca nu nu, doar ai grija ca unii oameni nu suporta sa auda ca cineva are ceva cu o persoana de acelasi sex si vor scoate vorbe, asta daca nu te deranjeaza.
eu as continua in secret daca as fi in locul tau.

| Liviucu a răspuns:

Acuma, fara sa te superi pe mine dar tu esti tipul de user care nu are ce cauta pe TPU. Pe aici umbla si cei mici de 10-11-12 ani si pot invata de la tine atatea prostii.
Mi se pare oribil sa intretii relatii sexuale intre aceleasi sexe. Si ce mi se pare si mai oribil este sa spui lumii ca esti pe invers si sa si povestesti ce si cum.
Esti de o dementa extraordinara si administratorii ar trebui sa faca ceva cu voi astia care uita ca toti ar trebui sa avem o conduita OK si sa nu ne lasam dusi de val de asa ispite. Eu cred ca ii bagam un cutit in burta de incepea sa ma atinga.
Baietas, opreste-te deci pana nu e prea tarziu. Cea mai buna combinatie e o femeie ce arata mirific. Sa incepi sa i-o sugi unui tip - ai sa ajungi de rasul lumii sfarsind intr-un copac.
Nu uita ca esti intr-o tara crestina si ca asa ceva e strigator la cer.
Mult succes.

| Mary012 a răspuns (pentru Liviucu):

Ti-ai mai schimbat opinia?

| Liviucu a răspuns (pentru Mary012):

Ha?

| FearOfTheDark a răspuns:

Ce naiba? Eu in locu' tau ii dadeam un bocanc in cap si l-as fi aruncat pe geam. Daca si prietena ta "vrea sa ti-o suga"? Mie mi-ar fi fost rusine sa o postez.In fine.Si nu, nu esti gay da nici mult nu mai ai.

| Snowal15lea a răspuns:

Pff ce bina ca sunt capra, n-am preteni sau prietene care sa ma suga rolling on the floor.Si chestia asta este asa de geniala laughing Dumnezeul meu, dul la biserica sa-i faca aia pe acolo descantece. Apropo esti bisexual prietene.

| Snowal15lea a răspuns:

Frate spune-i-o in fața insa sa nu-l raneasca: Omule, stiu ca esti gay, insa eu nu sunt, am o iubita si nu vreau s-o insel mai ales cu tine budy.Deoarece daca nu-i spui acum mai tarziu te trezesti in pat cu el dimineata dezbracati, imbratisanduva si etc etc.laughing(sorry for finish)

| BrokenArrow a răspuns:

laughing Frumoasă situaţie. Eşti bi. Probabil.
Baftă in continuarehee hee rolling on the floor

| EddiWeed a răspuns:

Peste cateva zile trebuie sa o sugi si tu!

| porto89 a răspuns (pentru EddiWeed):

laughing))))))))))))))))))))))))))))))))))

Răspuns utilizator avertizat
| Smile3 a răspuns:

Imi e mila de prietena ta!

| Veleno1 a răspuns:

Daca e adevarat ce spui e grav..in locu tau nu as avea prieteni gay(numai gand ma gandesc mi se face scarba)eu in locu tau il bateam bine si il trimiteam in curu gol afara

| RalucaPuca a răspuns:

Să te combini cu el dacă tot îţi place cum ţi-o suge! laughing

| SairiaBlock a răspuns:

O Doamne!
Băi ai prietenă, ce puşca mea îţi trebuie un gay?
Nu zic să nu mai vb cu el, dar să îi spui foarte clar că nu mai accepţi nimic de genul ăsta. Dacă vrea să rămâneţi prieteni să înceteze.
Nu ţi se pare scârbos ce faceţi voi?!
Şi nu, nu eşti gay, căci ai zis că te atrag fetele.
Dar dacă accepţi ca el să îţi mai facă ce îţi face, înseamnă că nu ai pic de demnitate.

Respectă-te pe tine în primul rând şi pe prietena ta! Ţie ţi-ar conveni dacă ai afla că prietena ta o lasă pe o altă fată să îi facă sex oral?

Pfff...

| StRuMP a răspuns:

Daca doreste si altceva...fai "poftele" daca vr sa eu puismug dai..gay e ala care da nu ala care sta.dar sa nu stie nimeni...nici macar prietena tatongue

| CristinaBekka a răspuns:

Nu esti atras,esti prost.Tu aduci gay la tine in casa? El te-a mangaiat,tu l-ai lasat sa te mangaie, el te-a atins pe penis, tu l-ai lasat, el te-a desfacut la pantaloni si tu l-ai lasat, el ti-a facut sex oral si tu in loc sa il opresti ai ejaculat in gura lui.Esti un ratat mare pentru chestia asta, mai bine nu mai postai. Oricum stiu ca e pusa la misto.

| ReiVaN a răspuns (pentru CristinaBekka):

Ai dreptate happy
cum sa ai prieteni gay...la 14 ani?

| Azµre a răspuns (pentru CristinaBekka):

O da...

| Liviucu a răspuns (pentru CristinaBekka):

Corect!

| gcgcgabi a răspuns:

Pai...nu esti gay...probabil doar bi.dar hei...cine nu se excita cand il suge cineva?

| alx97 a răspuns:

Poti sa imi dai te rog adresa lui de mess sau fb lui? puppy dog eyes33