| Yonutz_8580 a întrebat:

Scrieti-mi sau dati-mi un link cu o declaratie de dragoste. Cea mai buna primeste Funda+vot la restul! Multumesc Anticipat!

2 răspunsuri:
| lOllipOp a răspuns:

Buna.

Mi-ai fost cantecul ce m-adormea noaptea, vocea ce-mi mangaia tristetea, vantul ce-mi invaluia pielea, dar nu ai fost decat un vis. Dragostea ta ma face sa ma topesc ca o bucata de gheata in a ta palma de foc si sa ma inalt fara aripi spre luna, fructul dragostei mele. Pentru mine esti mai scumpa ca aerul pe care il respir, esti mai pretioasa decat orice bijuterie scumpa, esti mai presus de propria mea persoana si nu iti voi putea explica niciodata, nici prin mii si mii de cuvinte cat de mult te iubesc! Esti o particica esentiala a sufletului meu de care nu, nu ma pot desparti niciodata. Te ador "batting eyelashes

big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Gasesti aici cateva:
http://www.bewed.ro/texte/declaratii-de-dragoste
Pa, pa.