| deea27andreea a întrebat:

Buna am nevoie de ajutor! Imi trebuie urgent o declaratie de dragoste! Cine ma ajuta primeste funda!
Multumesc anticipat!

P. S.tongueoate fi si in versuri(dar cu rima) dar poate fi si in proza.

1 răspuns:
| AureliaBEST a răspuns:

Te iubesc pentru ca m-ai invatat sa zambesc si sa cred in iubire, m-ai aratat ca iubirea adevarata dureaza si ca sentimentele puternice pot face minuni, mi-ai aratat ca nu conteaza ce zice lumea, daca exista incredere si intelegere putem trece impreuna peste toate si mai ales mi-ai aratat ca viata in 2 e mai mult decat frumoasa, si ca intr-adevar momentul in care ajungi acasa si ma vezi zambesti cum numai tu sti, ma strangi in brate si ma saruti...in acele momente santem numai noi 2 si restul nu mai conteaza.Te iubesc asa cum esti si pentru ceea ce esti, esti minunea, iubirea, zambetul si sufletelul meu.