| tranquila0teq a întrebat:

Buna TPU.
Scriu aici deoarece nu ma simt in sinea mea sa vorbesc cu prietenii sau iubitul chestii de genu'.
Am niste probleme care ma complexeaza si nu stiu cum sa scap de ele.
Adica mi-e rusine sa ma pipaie iubitul meu deoarece in zona pubiana am niste peri asprii chiar si dupa epilare.
Plus de asta am de mai multa vreme o secretie vaginala ca si albusul de ou doar ca mai moale putin, fara miros si apare mai ales cand ma excit si mi-e frica sa nu ii faca scarba prietenului meu, in ciuda igienei iroprosabile.
Nu stiu cum sa scap de aceste complexe care ma macina de fiecare data cand pasesc in casa iubilui meu.
FUNDA, multumesc!
Mentionez ca am 17 ani si nu vreau comentarii gen "esti prea mica pentru sex". Mi-e efectiv jena de ce ar putea crede.

Răspuns Câştigător
| Maxnonymus a răspuns:

In primul rand e iubitul tau deci cu el ar trebui sa discuti chestii de genul asta, adica chestii foarte intime..Nu ai de ce sa te simti complexata de faptul ca ai pielea mai aspra...fiecare om e diferit, nu poti schimba asta, de aceea daca te iubeste va ramane la fel si dupa ce afla..si in + baietilor, chiar daca nu spun, nu au nici o problema sa vorbeasca despre chestii de genu si va simti ca ai incredere in el..vei vedea ca o sa te simti mult mai bine dupa ce ii spui asta lui (ca prietenilor tai nu vad ce rost ar avea sa le spui chestia asta) si vei vedea ca va fi fericit ca i-ai impartasit astfel de detalii si va face tot posibilul sa te faca sa te simti bine si sa nu te mai simti complexata.

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi anormal daca nu s-ar intampla aceste "probleme" cum le numesti tu. Orice baiat este incantat daca va simti ca tu te-ai "udat" deoarece asta inseamna ca esti excitata.De asemenea prezenta parului pubian nu cred ca-l va deranja catusi de putin. Orice barbat accepta cu placere sa "smotoceasca " pasarica. Multa sanatate.

| SkyPilot a răspuns:

Aceea este secretia ta vaginala normala. Va fi incantat ca te exciti la atingerea lui! Si nici perii pubieni nu sunt o problema. Ar trebui sa il lasi sa te admire, fara nici un complex diin partea ta si ai sa vezi ca o sa te placa foarte mult. Lasa-l pe el sa hotarasca daca arati bine sau nu. E cu tine pentru ca te place si va fi incantat de orice detaliu al trupului tau.

| SkyPilot a răspuns:

Mai am un sfat pentru tine. Discuta deschis cu iubitul tau toate problemele legate de sex. Spuneti-va ce va place si ce probleme aveti. In acest fel veti avea o viata intima foarte buna. Incepi prin a-l intreba daca crede ca ar fi bine sa discutati totul deschis intre voi.

| Kettolix a răspuns:

Mor laughing Scuze sunt rea. Pai... "secretia" e provocata de excitare si crede-ma ca o sa-i placa. Fii increzatoare.

| CuieMoco a răspuns:

Nu vad nicio problema.

| Yoe a răspuns:

E ceva complet normal. De ce crezi ca este expresia:fata se uda". Asta inseamna..cand o fata e excitata secreta o solutie. Nu e nicio rusine.