| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU scuze categoria funda.deci.sunt fata si am muschi la brate si nu-mi place.cum pot sa scap de ei?

18 răspunsuri:
| raspunz a răspuns:

Poate așa e constituția ta, mai atletică. poate faci sport și ai țesut adipos scăzut și din acest motiv se vede mult mai bine masa musculară normală. Dacă vrei să nu se vadă la fel de tare ar trebui să mai iei în greutate, presupun, astfel se va vedea un pic de țesut gras peste mușchi și nu va fi la fel de vizibil. personal nu consider că este o problemă și cred că arată foarte ok, nu e cazul să te stresezi cu asta.

| NatureSelf a răspuns:

Eu zic ca o fmeie sa fie femeie, nu enevoie de muschi. apoi dejaba ai muschi daca nu ai minte. parerea mea.

Răspuns utilizator avertizat
| ChioruL14 a răspuns:

Las-o mai moale cu frecatul organelor genitale

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru ChioruL14):

Esti un obsedat. eu vorbeam serios.

| ChioruL14 a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Pai si ce, te-am contrazis eu cu ceva? laughing) numai nebuni pe site-ul asta

| NatureSelf a răspuns (pentru ChioruL14):

Esti bulangiu, vad ca ai activitate doar seara. scoateti poza lui caddy de la avatar ca il faci de ras.

| ChioruL14 a răspuns (pentru NatureSelf):

E uzzi, fraiere.
am activitate si ziua si oricum nu e treaba ta cand stau eu pe TPU. apropo, e "scoate-ti".

| NatureSelf a răspuns (pentru ChioruL14):

Serios stii si sa scrii corect? foarte bine, bravo baiatule ai un os. scuze ca am indranit sa te bag in seama. sper ca nu vii dupa mine sa ma cauti cu baieti tai din bloc|?

| NatureSelf a răspuns (pentru NatureSelf):

Apropo se scrie scoateti pozatongue esti bulangiu

| ChioruL14 a răspuns (pentru NatureSelf):

Nu vin dupa orice ghertoi care se baga in seama cu mine. acum, ma scuzi, am treaba...trebuie sa ajut lumea de la dragoste si sex.

| NatureSelf a răspuns (pentru ChioruL14):

Ok, ajuta lumea la dragoste si sex.

| raspunz a răspuns (pentru NatureSelf):

Se scrie "scoateți poza" doar dacă îl respecți. Folosești o formulă de politețe - domnule, vă rog să scoateți poza.
În rest e corect scoate-ți poza, de exemplu - scoate-ți poza de la avatar.
Eu însă cred că a fost doar greșeală, "din cauza vitezei".

| AlexanderAdrian a răspuns:

Wow suna sexy. Nu te supara un link catre o poza se poate? am un simt estetic iesit din comun, iti spun sincer daca iti sta bine sau nu, sa incluzi si figura in poza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie unul ca baiat mi se par chiar sexy,adica decat grasime multa sau doar piele si os,ca sa completezi ar trebui sa iti lucrezi si abdomenul,unei fete ai sta super cu un abdomen frumos, te invit la o sala de fitness unde te pot ajuta mai mult cu modelarea corpului, add alin_2425. o zi frumoasa Naomi

| Tzuna a răspuns:

Ghinionn daca dai prea mult la laba

| Naomi16 a răspuns:

Problema este, eu cand scriu la scoala, la teste si ma grabesc ma incordez.si mi se pare ca am putini muschi.

| CClaudette a răspuns:

Bai,v-a rugat fata sa o ajutati... si voi? Va contraziceti aici.oh go on