| Carly22 a întrebat:

funda promit. cainele meu nu vrea sa faca baie.nu-i place.cum as putea sa-i fac baie pentru fiind vara si cald incepe sa miroasa. funda funda funda si vot la ceilalti.-scuze. categoria

2 răspunsuri:
| Mihaela_4701 a răspuns:

Incearca sa.i distragi atentia cu ceva.un os dinacela pentru dinti.sau o jucarie cva...sau sa vbesti cu el.sa.l mangai.sa te joci cu el...si sa nu.l bruschezi.ori inainte sa iesi la plimbare cu el.sa il alergi sa te joci cu el.sa.l obosesti ca sa nu mai aiba energie sa se opuna si sa stea cuminte. sper ca te.am ajutat happy

| ravens a răspuns:

Buna simplu ori il pacalesti cu mancare sa stea ori te duci undeva la curte si pui in pamant din alea cu care uzi iarba, il sapunesti si daca fuge da de alea si ai rezolvat incearca.O zi buna