| EduardPaul94 a întrebat:

Buna TPU.scuze de categ.cine stie daca depresia se trateaza? am fost la un medic psihiatru si mi-a dat sa iau niste pastile pentru o luna.ma gandesc sa merg si la un psiholog. dupa ce termin tratamentul scap de ea?straight face(poate sunt unii cu experienta).

3 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Pastile de depresie?
Interesant, eu mă tratez cu muzică și poezie...
Poți încerca happy

| Valenttina a răspuns:

Imi pare rau de prblema ta, este un id "psihologul. online" e mai tot timpul online si vezi ca te poate ajuta. happy succes

| LoredanaP a răspuns:

Buna! nu stiu cat de eficiente sunt medicamentele, sau sunt dar nu sunt sanatoase. Eu m-am confruntat cu aceeasi problema, depresie, nu mai vedeam vreo cale de iesire. Ma despartisem de prietenul meu, job nu aveam, prietenii ii pierdusem, ma simteam singura si asta ma facea sa innebunesc. Cineva mi-a recomandat un psiholog la care m-am dus si mi-am rezolvat toate problemele. Ma simt foarte echilibrata, am inteles unde erau probleme si am recnstruit tot. Este vorba despre Dna. Mina, o persoana foarte bine pregatita in domeniu, este tanara si m-am putut intelege foarte bine cu dansa, e calda si intelegatoare. O recomand cu incredere si o puteti contacta la contact@psihoterapeutmina.ro sau la 0724510687
Multa sanatate!